Arbanija - Turistický průvodce

ARBANIJA - Ostrov Čiovo, Chorvatsko: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Arbanija je malá turistická vesnice, vzdálená 4 km od města Trogir, po hlavní silnici, která vede po mostě. Celý ostrov Čiovo je známý díky svým krásným plážím, lesy porostlé při pobřeží a množstvím malých vesniček. Proto je Arbanija doporučené letovisko pro rodinnou dovolenou a pro ty kteří si přejí mít na dovolené všechna zařízení jednoho centra a rozvinuté turistické nabídky, rovněž si současně udržet soukromí a možnost odchodu na nedaleké malé pláže a zakryté zátoky.

Zábava nechybí ani ve večerních hodinách a několik kilometrů je vzdáleno město Trogir, které mimo bujarých nocí a folklórních představení nabízí i koncerty klasické hudby, v jedinečné scenérii města, pro ty kteří jsou příznivci aktivní dovolené, nabízíme četné sportovní hřiště. Jeho geografická poloha vám nabízí i mnohé výlety na vodopády řeky Krke, město Split, Šibeniku, také ostatní místa jako ostrov Čiovo, Donjeg a Gornjeg Okrugu, Slatina… a mnohé další, letiště je vzdáleno jen 10 km.

Prosíme počkejte chviličku!