Dugi Rat - Turistický průvodce

DUGI RAT - Chorvatsko, Omis: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Dugi rat vesnice a přístav mezi Splitem, města plného památníků a ostatních kulturních, uměleckých a historických ceností, také Omiše, malého a malebného města.

Hory jsou pokryty borovicovými lesy, které se táhnou podél pláže, činí tuto oblast mimořádně krásnou. Zeleň, čistý vzduch, mírné podnebí a nádherný výhled na moře a ostrovy, jsou věc která jistě nadchne každého návštěvníka na první pohled.

Kvalitní výběr, které nabízí pensiony, apartmány, pokoje a kempy, vám garantují příjemný pobyt. Rovněž se to týká mnohých restaurací s nabídkou domácích specialit a místního vína.

Každé léto se odehrává ,,Kulturní léto Dugo Rata,, s mnohými kulturními akcemi: dramatické představení, koncerty, výstavy a dětské festivaly.

Písečné pláže jsou výbornou volbou pro rodinnou dovolenou s malými dětmi, vody Bračského kanálu před kterými se nabízí Dugi Rat a zajistí potápěčům, windsurfistům a lyžařům na vodě aktivní dovolenou s četným sportovním vybavením.

Hostům Dugeg Rata, kteří mají rádi zábavu a po dni stráveném na pláži, chtějí večer prožít v rytmu hudby mají možnost si vybrat z nabídky okolních měst.

Prosíme počkejte chviličku!