Krilo Jesenice - Turistický průvodce

KRILO JESENICE - Chorvatsko, Omis: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Krilo Jesenice je vesnička vzdálená 15 jížně od Splitu, hlavního města střední Dalmácie. Nachází se na dílu pobřeží, ve kterém se nalézají malé ukryté zatočiny s osamělými žaly, koupaliště před domy a pensiony jsou vybetované.

Přístav na mysu Krilo pod Jesenicou je velmi zajímavý, také plný lodí pro těžbu písku, které v minulosti bylo velmi časté podnikání lidí, kteří žili na řece Cetině, velmi dobře to bylo placeno.

Ve vesničce se nachází restaurace, pošta i obchod, pro děti je zde připraven park s vybavením pro hry, toto místo je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou.

Co se týká zábavného života, máte výběr protože se Krilo Jesenice nachází na půl cesty mezi Omišem a Splitem, také se týká sportovního a rekreačního vybavení.

Pro ty, kteří milují uměleckou historii k výběru jsou zajímavé lokality z minulosti a kultury totoho kraje. Přejeteli si dobrodružství vyzkoušejte rafting na Cetině nebo alespon kánoy na řece Cetině

Prosíme počkejte chviličku!