Okrug Donji - Turistický průvodce

OKRUG DONJI - Ostrov Čiovo, Chorvatsko: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Okrug Donji je turistická vesnička na Čiovu, ostrovu který připadá centrálnímu dalmátskému souostroví. Ostrov je spojen pohyblivým mostem, který směřuje do Trogiru a dělá tak jedinečný urbanistický celek. Vzdálen je od Splitu 40 km. Okrug Donji je jako mnohá oblast známá pěknými oblázkovými plážemi, četnými neobydlenými zátokami. Celé okolí obklopuje bohatá zelená vegetace.

Včetně vysoko kvalitní ubytování v hotelech, pensionech, apartmánech, kempech, si jistě vychutnáte delikatesi domácí kuchyně, zvláště rybí speciality, bohatá je i nabídka sportovního a rekreačního vybavení. Zabáva nechybí, jen několik kilometrů je vzdálen ostrov Trogir. Zábava zahrnuje bujaré rybářské noci a folklórní představení, ale i koncerty klasické hudby v jedinečné scenérii města. A pro ty, kteří si přejí aktivní dovolenou vám nabízí mnohé sportovní hřiště a v samém míste Okrugu je i škola windsurfingu a potápění. Jeho geografická poloha vám nabízí i mnohé výlety na vodopády řeky Krke, město Split… a mnohé další, letiště je vzdáleno jen 15 km.

Prosíme počkejte chviličku!