Pisak - Turistický průvodce

PISAK - Chorvatsko, Omis: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Pisak je malé turistické městečko Makarské riviéry, vzdálené 40 km jížně od Splitu a 18 km od Makarské. Tato riviéra je známá svojim krásným pobřežím a oblázkovými kilometry vzdálenými plážemi. Řidká osídlenost a dlouhé části pobřeží bez domů vynikají čistým a jasným mořem.
Pisak je umístěn v zakrytém zálivu, zde si můžete vybrat mezi písečnými, oblázkovými a skalnatými plážemi, proto toto místo doporučujeme i pro rodiny s dětmi, také pro páry a sportovní nadšence. Nabízí se vám potápění, pronájem loďek, jachting i windsurfing. Ve městečku se nalézají i supermarkety. Večeře si můžete zpestřit návštěvou restaurace a hospůdky, kde vám přijemní majitelé připravíů rybu na tradiční dalmátský způsob. Pokud přijdete do Pisaku navštivte prameny Vrulje, z kterých se odvojují menší prameny studené pitné vody.
Pisak je malé rybářské, turistické místo jehož kořeny zasahují až do roku 1500. Zde určitě strávíte klidnou dovolenou plnou odpočinku a budete si přát vrátit se. Výborný je pro ty, kteří nemají radí hluk a zácpy, ale dají přednost překrásnému moři, příjemnému klimatu a čisté nedotknutelné přírodě. V tomto malém středomořském ráji s dlouholetou tradicí jistě uskladníte ducha i tělo a zcela splynete s přírodou.

Prosíme počkejte chviličku!