Seget Vranjica - Turistický průvodce

SEGET VRANJICA - Chorvatsko, Trogir: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Seget Vranjica je turistická vesnička ve střední Dalmacii, vzdálená 5 km od Trogiru, ve směru Šibeniku. Umístěna na dílu atraktivní trogírské riviéry, kterou charakterizuje bujná středomořská vegetace, zátoky s kamenitými a oblázkovými plážemi, také ostrovy a ostrůvky ideální pro denní výlety loďkou nebo jachtou.
Seget Vranjica má všechno potřebné pro příjemnou letní dovolenou v malém živém městečku. Městečko vám nabízí výborné ubytování v apartmánech a pensionech blízko moře, kde se nachází malé soukromé, přírodní pláže.
Město má vše potřebné pro příjemnou a klidnou dovolenou, hlavně pro ty, kteří milují malebné místa. Město Trogir je bezprostřední blízkosti Seget Vranjica. Je zapsán do světového kulturního dědictví UNESCO.
Kromě hospůdek a restaurací se Vám nabízí ubytovací objekty v Trogiru, Dolním a Horním Segetu, zábava během letních večerů se Vám nabízí v rámci Trogirského kulturního léta a Splitských letních her.

Prosíme počkejte chviličku!