Slatine - Turistický průvodce

SLATINE - Ostrov Čiovo, Chorvatsko: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Slatine je vesnička na ostrově Čiovo, který je spojen pohyblivým mostem s městem Trogir a tvoří s ním jedinečný celek. Za mostem vede hlavní silnice, která vede po celém ostrově, s odbočením vpravo a vlevo. Poté co odbočíte vlevo, máte 7 km jízdy do samého místa. Celé Čiovo je krajem známým díky krásným plážím, lesy porostlými podél pobřeží a množstvím malých vesniček. Pláže jsou skalnaté, betónové nebo oblázkové s velmi malebnými rybářskými hospůdkami a lokály na samém pobřeží. Pokud navštívíte Slatine, můžete se odevzdat fantastickému pohodlí a klidu, který nabízí toto místo na ostrově.

Pokud si postezknete po davech a akcích města na moři, projděte ulicemi Trogiru, které mimo bujarých nocí a folklórních představení nabízí i koncerty klasické hudby, v jedinečné scenérii města, pro ty kteří jsou příznivci aktivní dovolené nabízíme četné sportovní hřiště.
Jeho geografická poloha vám nabízí i mnohé výlety na vodopády řeky Krke, město Split, Šibeniku, také Trogiru nebo ostatní místa jako ostrov Čiovo, Donjeg a Gornjeg Okrugu, Arbanije… a mnohé další, letiště je vzdáleno jen 15 km.

Prosíme počkejte chviličku!