Stanići - Turistický průvodce

STANIĆI - Chorvatsko, Omiš: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Stanići je malé rybářské místo, vzdálené 10 km od Omiše, směrem na Makarskou a Dubroník, přibližně 40 km od Splitu. Kvůli své poloze na pahorcích hory, nabízí překrásný pohled na Bračský kanál a ostrovy. Pohodlné ubytování naleznete v nově postavených domech, vilách a apartmánech, jejiž majitelé jsou velmi milí.
Vzduch je zde zcela čistý a ničím nepoškozený, moře je modré a jasné, pláže tiché a čisté, daleko od agresivního zrychleného moderního světa a velkého turismu. V okolí pořad ještě můžete najít svoji pláž nebo alespoň klidný koutek. Stravovat se můžete v jedno z těchto restaurací: Borovina, Sun City a pizzerie Espagna. Je zde pár obchůdků, kde můžete koupit čerstvou rybu, ale i čerstvé ovoce, zeleninu a pečivo..
Stanići je ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou překrásném prostředí. Nedaleko se nachází kaňon řeky Cetiny, Biokovské pohoří, plodné pole pro pěstování ovoce, zeleniny, vinné révy a překrásné pláže, to a mnoho více jsou důvody proč navštívit Stavići a strávit zde svoji dovolenou.
Ti kteří milují aktivní dovolenou si jistě přijdou na své, mohou vyzkoušet vodní sporty, rafting nebo veslování na řece Cetině. Pro ty, kteří se chtějí uvolnit v rytmu hudby mohou navštívit město Omiš, kde vyslechnou sbory, zajit si do pěkné restaurace, procházet se a užívat při středomořské architektůře.

Prosíme počkejte chviličku!