Okrug Gornji - Turistický průvodce

OKRUG GORNJI - Ostrov Čiovo, Chorvatsko: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Okrug Gornji je turistickým místem na jihozápadním dílu Čiova, ostrov středodalmátského souostroví, který je s městem Trogir spojen pohyblivým mostem. Vesnice od prahistorie tento ostrov ochraňuje kvůli jeho bohatému kulturnímu dědictví. Blízkost města Trogir, který je vzdálen jen 2 km. Město je pod ochranou UNESCA, nabízí vám možnost odcestování do historického období přes 2800 let, ale i možnost dobré zábavy, pro ty kteří milují noční život. Mírné mediteránské podnebí, bohatá subtropická vegetace, souostroví plné malebných ostrůvků, také pláže zbarvené křišťálově čistým mořem, vyjadřují toto letovisko turisticky atraktivním.

Okrug Gornji jako celá tato oblast má krásné oblázkové pláže, na kterých se nachází malé kavárny s lehátky, velmi pěkně zahrnuté do prostředí. Pokud jste milovníci bonvivenského životního stylu, toto místo má opravdu co nabídnout, protože je především drahé omladině. Pokud si přejete málo intimnosti, dále od centra jsou mného krásné neobydlené zátoky. Nedaleký Trogir vám nabízí mnoho zajímavých kulturních aktivit nebo noční život, pro ty kteří jsou příznivci aktivní dovolené nabízíme četné sportovní hřiště, mezitím vybavení k vodním aktivitám dostanete zapůjčit na plážích Čiova. Jeho geografická poloha vám nabízí i mnohé výlety na vodopády řeky Krke, město Split… a mnohé další, letiště je vzdáleno jen 8 km.

Prosíme počkejte chviličku!