Chorvatsko - ubytování, typy ubytování v Chorvatsku - Turistický průvodce

Chorvatsko - ubytování, typy ubytování v Chorvatsku. Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Chorvatsko – ubytování, typy ubytování v Chorvatsku
V Chorvatsku se můžete ubytovat v hotelech nebo v podobném ubytování (malé rodinné hotely, pensiony, motely, hostely), v kempech, ubytování v soukromí, na charterových lodích v marinách nebo ostatních přístavech.
Chorvatsko je specifické díky veliké nabídce soukromých apartmánech, pokojích a domů pro pronajímání. Takové ubytování naleznete v každém městě a vesnici, hlavně na chorvatském pobřeží. Ceny takovéhoto ubytování jsou o dost nižší než ubytování v hotelech. Soukromé apartmány, domy a pokoje mohou být rozděleny do kategorií: dvou, tří a čtyř hvězdicové v souladu s komfortem, který nabízí. Mnohé domy se nachází v atraktivních zátokách, na samém pobřeží moře, proto jsme oddělili takovou nabídku a pojmenovali ji ubytování v zátokách.
Chorvatsko má okolo 680 hotelů, z toho 23 hotelů s 5 ti hvězdami a ostatní kategorie s dvěmi a čtyřmi hvězdami. Existuje mnoho malých, pohodlných rodinných hotelů, ve kterých můžete provést příjemnou dovolenou. V Chorvatsku je 230 kempů a 280 menších rodinných kempů s 225 000 místy v takovém typu ubytování. Nejlepší kempingové podmínky má Istrie. Chorvatské pobřeží je ideální pro potápěče a jachtaře. Téměř každé místo na pobřeží má přístav, jsou zde četné zátoky s 50 ti marinama. Podívejte se na naši nábídku pronájmu lodí pro charter:  www.chorvatsko-charter-plachteni.cz

Prosíme počkejte chviličku!