Crikvenica - Turistický průvodce

CRIKVENICA - Chorvatsko, Crikvenica: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Crikvenice je umístěna v Kvarnerském zálivu Jadranského moře, vzdálená 33 km od Rijeky. Celé město je vlastně mořská riviéra, spojena ze série menších turistických měst.
Jméno dostala po kostelu (crikvi) Pavlínského klášteru, v ústí Dubračine. S velmi příznivým podnebím, čistým vzduchm bez škodlivých alergenů, smogu a průmyslového prachu, Crikvenice je významným turistickým cílem a turistickým místem s tradicí již více než sto let. Crikvenice je jedna z mála destinací, pro kterou se může říci, že zde nechybí zábava, hospůdky na přeplněné promenádě jsou otevřeny do pozdních noční hodin. Městská písečná pláž je jedna z nejlépe upravených na Jadranu a několik let dostala ceny ,,Modré vlajky,,. Při pobytu v Crikvenici si nenechte ujít návštěvu crikvenického akvária, take i místní prodejny se suvenýry.
Bohaté sportovní vybavení na pevnině a moři, zvláštní vybavení pro děti, také mnoho závodů pro ty, kteří milují aktivní dovolenou. Hotely a apartmány nabízí tradici, zkušenosti a milé osoby a vše co je potřebné pro vaši ideální dovolenou.

Prosíme počkejte chviličku!