Vrsar - Turistický průvodce

VRSAR - Istrie, Chorvatsko: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.


Vrsar je přímořské městečko na západním dílu Istrie, s výrazně turistickou orientací a kvalitními ubytovacími kapacitami. Oplývá rozkošnými přírodními zdroji – příjemnými plážemi a krásným pobřežím a bohatými zápatím. Mírné středomořské podnebí, rozpoznatelná zelená macchie a borové lesy, také čisté moře jsou dobrými důvody pro příjemnou dovolenou.
Vrsar je umístěn na samém ústí limského zálivu, na 54 metrů vysokém kopci. Prvni vesnice byla na samém vrcholu kopce. Nový, turistický Vrsar, rozvíjí se podél moře. Obklopují ho romantické ostrovy a atoly. Ze severní strany vrsarského přístavu jej zavíra poloostrov Montraker.
Ubytování ve Vrsaru vyhledejte v hotelech, kempech, naturistických vesnicích, apartmánových vesnicích a soukromém ubytování. K pamětihodnostem ve Vrsaru je potřeba připočítat staré opuštěné kamenolomy, kde se lámal kámen z římských časů až do dnešních dnů. Milovníci aktivní dovolené nabízí cyklistické stezky, potápění, extrémní sporty, speleogie, tenis, letadlové vyhlídky a podobně.

Prosíme počkejte chviličku!